Zajęcia Metodą Vojty

 
 

    Jestem absolwentką fizjoterapii i pedagogiki. Podczas mojej pracy zawodowej zajmowałam się rehabilitacją osób dorosłych, byłam nauczycielem zawodu w studium pomaturalnym oraz prowadziłam gimnastykę dla przyszłych mam w szkole rodzenia. Od kilkunastu lat zajmuję się rehabilitacją dzieci i młodzieży, a od ośmiu lat głównie niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym. Po ukończeniu kursu terapeutycznego: „Zastosowanie kinezjologii rozwojowej według Vojty u niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami ruchowymi” oraz zdobyciu certyfikatu Internationale Vojta Gesellschaft, pracuję głównie tą metodą.

    Ponieważ codziennie pracuję z dziećmi i ich rodzicami w placówce rehabilitacyjnej mam możliwość nieustannie zwiększać swoje doświadczenie zawodowe, zapoznając się z różnorodnymi problemami, z jakimi borykają się moi pacjenci i ich rodziny. Jednocześnie staram się na bieżąco śledzić nowości dotyczące rozwoju samej metody uczestnicząc w kursach doskonalących i zapoznając się z informacjami w najnowszej literaturze.

    Moja wiedza i umiejętności są do Państwa dyspozycji. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące rozwoju lub terapii Waszego dziecka proszę o kontakt.


Tel. 691 856 031

beataknapowska@wp.ppl


 

Beata Knapowska

EMAIL beataknapowska@wp.pl